خدمات مارکتینگ بین المللی1

خدمات مارکتینگ بین المللی

خدمات مارکتینگ بین المللی2
مارکتینگ بین‌المللی یا بازاریابی بین‌المللی، در سطح ابتدایی، فرایندی است که طی آن یک شرکت تجاری، بازار محصول خود را در ورای مرزهای کشورش گسترش می‌دهد. و در حالت پیچیده‌تر، واحد تولیدی خود و استراتژی بازاریابی شرکت را متناسب با سراسر جهان تنظیم می‌کند.
با یک تعریف دیگر، در بازاریابی بین‌المللی، فعالیت‌های تجاری برای رساندن کالا و خدمات یک شرکت به مشتریان یا مصرف‌کنندگان خود در بیش از یک کشور، به منظور کسب سود، انجام می‌شود.
امروزه شرکت‌ها برای موفقیت و بقای خود در بازار رقابتی جهانی، نیازمند ارائه ارزش بیشتر به مشتریان خود هستند. ارائه ارزش بیشتر در بازارهای بین المللی مستلزم طراحی و تدوین استراتژی بازاریابی بین‌ الملل است.
مراحل و اصول بازاریابی با داشتن جنبه استاندارد و عمومی، در همه بازارها و کشورها قابل اجرا می باشند. حوزه فعالیت، تنها تفاوت بازاریابی داخلی و بازاریابی بین‌المللی است. اما این تفاوت مهم، موضوع جدید بازاریابی بین‌المللی را به وجود می‌آورد که از جمله مسائل مهمی که در آن باید مورد توجه قرار گیرد، آگاهی از مسائل کشور (های) دیگر است برای انتخاب استراتژی‌های مناسب برای ورود به کشورها و بازارهای مختلف  که بتوان اقدامات خاصی را در بازارهایی انجام داد که برای خارجیان تا حدی با اطمینان کمتر و ریسک بالاتر همراه است.
خدمات بین الملل سرافراز با در اختیار داشتن کارشناسان متخصص، بازارهای جهانی و هدف تجارت شما را بررسی کرده و بهترین انتخاب را برای جهانی شدن به شما پیشنهاد می‌دهد.
 
 
جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.
مشاوره هم به صورت تلفنی و هم حضوری و با تعیین وقت به صورت رایگان انجام خواهد شد.
همچنین درصورت تمایل، می توانید نام و شماره تماس خود را ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.