خدمات مهاجرتی

اگرچه مهاجرت بشر برای مدت هزاران سال وجود داشته، امروزه «مهاجرت» در مفهوم مدرن، به حرکت و کوچ افراد از یک ملیت- کشور به کشوری دیگر، که در آنجا شهروند نیستند، محسوب می‌شود. مهاجرت در واقع به اقامت طولانی مدت به همراه مهاجرت اطلاق می‌شود توریستها و بازدید کنندگان موقتی و کوتاه مدت به‌عنوان مهاجر شناخته نمی‌شوند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انواع روش های مهاجرت


مهاجرت تحصیلی

محبوب ترین روش مهاجرت به اروپا در بین جوانان  مهاجرت تحصیلی است. تنها کافی است شرط سن، تسلط به زبان و معدل مناسب را داشته باشید تا برای این ویزا واجد شرایط شوید.

مهاجرت کاری

ویزای کار در کشورهای حوزه ی شنگن به افرادی داده می شود که حتما ۴ شرط اصلی را داشته باشند: ۱- حداقل مدرک تحصیلی دانشگاهی، ۲- سابقه کاری ترجیحا با بیمه تامین اجتماعی (حداقل ۲ سال)، ۳- مدرک زبان، ۴- دعوتنامه کاری معتبر.

مهاجرت با سرمایه گذاری

در این روش،مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در یک زمینه مشخص،خرید ملک، داشتن سپرده بانکی و نظیر اینها انجام می‌شود.

مهاجرت ازطریق ثبت شرکت

در این روش برای شما شرکتی ثبت می‌شود و شما اجازه کار و هرگونه فعالیت تجاری با شرکت خود را خواهید داشت.

مهاجرت از طریق تمکن مالی

اگر شخصی در کشور خود (مثلاً ایران) درآمد مناسبی (معادل حداقل ۲۵۰۰ یورو) دارد و هم اکنون قصد زندگی در یک کشور اروپایی را دارد، ممکن است واجد شرایط اخذ اقامت با روش تمکن مالی (خود حمایتی) قرار بگیرد. در واقع فرد متقاضی و اعضای خانواده وی حق کار و استخدام شدن در آن کشور را ندارند اما از حقوق کامل شهروندی، تحصیل و… برخوردار هستند.

آژانس خدمات بین المللی سرافراز با فراهم آوردن امکانات و ارتباطات لازم و با در اختیار داشتن مشاورین مجرب و کارشناسان امور مهاجرت، آماده ارائه تمام خدمات مهاجرتی به متقاضیان عزیز می‌باشد.این خدمات شامل اخذ ویزا،پاسپورت دوم،افتتاح حساب بانکی،ثبت شرکت و تمام مسایل مربوط به مهاجرت می باشد.

آژانس سرافراز آماده ارائه خدمات بین المللی مهاجرت در کشورهای کانادا،پرتغال،اکراین،ترکیه و افغانستان می باشد.

جهت دریافت مشاوره  و اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.
مشاوره هم به صورت تلفنی و هم حضوری وبا تعیین وقت به صورت رایگان انجام خواهد شد.
 همچنین درصورت تمایل، می توانید نام و شماره تماس خود را ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.