ثبت شرکت بین المللی

 
شرکت تجاری شرکتی است که کارهای بازرگانی انجام می دهد. بر اساس قانون تجارت، شرکت ، قراردادی است که اعضا یا شرکا، طی آن، سود بدست آمده از سرمایه را تقسیم می کنند.
شرکت بین المللی (International Corporation) شامل شرکت هایی است که صادرات محصولات خود را به کشورهای دیگر نیز دارند.
امروزه با تکامل حقوق تجارت، افزایش روابط تجاری بین دولت ها، افزایش معاملات پولی و مالی و بانک ها، وجود صرافی ها و توسعه صنعت حمل و نقل و مراکز داد و ستد، فعالیت های تجاری-صنعتی و اقتصادی متحول شده است و سرمایه گذاری داخلی به تنهایی، نیاز مبرم جامعه و معضلات جاری و روزمره نبوده را برطرف نمی‌کنند و در این فضا مبادلات و گسترش فعالیت میان کشورها ضروری است.
اکنون 30 درصد دارایی مولد بخش خصوصی جهان مربوط به شرکت های بین المللی است. نقش وسیع این شرکت ها در اقتصاد جهان،غیر قابل انکار است و سرمایه گذاری فزاینده در شرکت‌های بین المللی در جهان، تحولات عظیمی در زندگی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشورها در پی داشته است. بسیاری از صاحبنظران اقتصادی، توسعه اقتصادی آینده‌ی جهان را در نتیجه فعالیت این شرکت ها می‌دانند.
در نتیجه این تحولات افرادی که تمایل به تاسیس انواع شرکت های تجاری و بین المللی دارند افزایش یافته است.
تشکیل و ثبت شرکت های بین المللی مزایای دیگری نیز به دنبال دارد
_ورود به بازارهای بین المللی و تولید انبوه و حجم بالای محصولاتی
_دستبابی به هم افزایی
_نرخ بالای برگشت سرمایه و کسب سود بیشتر
_مدیریت بهتر منابع و نیروی انسانی
_استفاده از معافیت های مالیاتی و سایر مشوق های صادراتی
_افتتاح حساب بانکی بین المللی
_بودجه بندی دقیق و منعطف تر نسبت به تجارت فردی
_اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت
_سهولت در انتقال و واگذاری شرکت
آژانس خدمات بین المللی سرافراز در راستای حمایت از تولید کنندگان و فعالین اقتصادی و در جهت کمک به بهبود بازارهای جهانی شرکت‌های داخلی، اقدام به ارائه خدمات در زمینه ثبت شرکت بین المللی به متقاضیان عزیز نموده است.
جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.
ارائه مشاوره به دو صورت تلفنی و حضوری، با تعیین وقت به صورت رایگان انجام خواهد شد، همچنین درصورت تمایل، می توانید نام و شماره تماس خود را ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.